Szkolenia BHP

szkolenia25

W związku z tym, że już od wielu lat aktywnie walczymy ze stereotypem behapowca, który w powszechnym mniemaniu, na szkoleniach BHP strasznie przynudza, albo mówi: „wita, rozumita, to podpiszta” 😉  , nie godzimy się na bylejakość! Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uczestnicy szkoleń i pracodawcy, byli w pełni zadowoleni z tematyki , jaka była poruszana oraz ze sposobu przekazywania tej wiedzy. Dlatego też, poszczególne elementy programu szkolenia dostosowujemy do konkretnego zakładu pracy. Staramy się, aby te wiadomości miały wymiar jak najbardziej praktyczny i żeby były podane w sposób przystępny, ciekawy i z dużą dawką poczucia humoru.

 

Nazwa DontWorryBHP zobowiązuje 🙂 więc na naszych szkoleniach bhp,  oprócz standardowych tematów, takich jak: obowiązki pracodawcy i pracowników, ryzyko zawodowe, wypadki przy pracy, duży nacisk kładziemy na zagrożenia psychospołeczne, a więc dzielimy się swoją wiedzą na temat stresu zawodowego (przyczyny, skutki, metody zarządzania stresem, techniki antystresowe), mobbingu i pozostałych tego typu zagrożeń.

Omawiając ergonomię danego stanowiska pracy, skupiamy się również na profilaktyce dolegliwości mięśniowo-szkieletowych.

Uważamy, że każdy pracownik powinien posiadać chociaż minimum umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy, dlatego zawsze staramy się kończyć nasze szkolenia BHP , „minikursem pomocy przedmedycznej”, przy wykorzystaniu profesjonalnego fantoma do resuscytacji.

W związku z dużym napływem pracowników z Ukrainy, którzy często posługują się tylko językiem ukraińskim lub rosyjskim, oferujemy szkolenie bhp (zarówno wstępne jak i okresowe) w języku ukraińskim. Zależy nam aby Ci pracownicy mieli możliwość dogłębnego zapoznania się z przepisami i zasadami bezpiecznej pracy, obowiązującymi w naszym kraju. Dopuszczenie do pracy bez takiego szkolenia w języku dobrze zrozumiałym dla szkolonego, może narażać zarówno samego pracownika, jak i pracodawcę na wiele niebezpieczeństw.

Szkolenia e-learningowe

Oferujemy, również szkolenia BHP w formie samokształcenia kierowanego. Na naszej platformie e-learningowej, możecie Państwo znaleźć szkolenia dla wszystkich grup zawodowych , dla których taka forma szkolenia jest dozwolona , a więc:

  • dla pracowników administracyjno – biurowych (również w języku angielskim)
  • dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami (również w języku angielskim)
  • dla pracowników inżynieryjno – technicznych
  • dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy i osób wykonujących zadania tej służby

Ponadto oferujemy e-learningowe kursy BHP:

  • dla nauczycieli
  • dla dyrektorów placówek oświatowych
  • przedstawicieli handlowych
  • służby medycznej (lekarze, pielęgniarki)
  • metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego

 

 


Zapraszamy na FB

Kategorie

maj 2024
P W Ś C P S N
« wrz    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031