O nas

Po pierwsze…

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy uważają, że już najwyższy czas, aby przełamać stereotypy i uprzedzenia związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Chcemy udowodnić, że BHP wcale nie musi wiązać się z przynudzaniem na szkoleniach i wprowadzaniem bezsensownych procedur!

W tym celu stworzyliśmy ten portal, dzięki któremu wszystkie osoby, którym ciążą obowiązki związane z bhp będą mogły się przekonać, że „nie taki diabeł straszny jak go malują…” 😉

 

po drugie…

Uważamy, że w naszym kraju, koncentrując się na tym tzw. „twardym bhp”, ciągle jeszcze, zbyt mało uwagi poświęca się innym, równie istotnym czynnikom ryzyka zawodowego, jakim są zagrożenia psychospołeczne występujące w miejscu pracy.
Dlatego też aktywnie działamy na rzecz profilaktyki tych zagrożeń. Mamy nadzieję, że dzieląc się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, przyczynimy się do tego, że będziecie sobie lepiej radzić z takimi zjawiskami, jak: stres, wypalenie zawodowe, mobbing, dyskryminacja, molestowanie czy molestowanie seksualne.

 

 

LogoLapkaTrzeciei po trzecie…

Zasadnicze znaczenie dla zapewnienia realizacji praw pracowniczych w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ma nadzór i kontrola. Zdajemy sobie sprawę, że pracodawcy w natłoku różnych spraw związanych z prowadzeniem firmy, często nie są w stanie poświęcić sprawom bhp tyle czasu i uwagi ile by należało, dla tego też, chcemy zaoferować swoje usługi w tym zakresie.  Zgodnie z zasadą „Po to ma kowal szczypce, żeby się nie oparzyć”, korzystając z naszych kompetencji zawodowych i wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zająć  się kompleksowo sprawami bhp, odciążając tym samym, pracodawcę w tych obowiązkach.